Вітаємо! — Університет «КРОК»

Вітаємо!

27 серпня 2014 Новини та події

Університет «КРОК» пишається своїми викладачами! У нас працюють і доктори наук, і професори, і заслужені діячі науки і техніки, і члени-кореспонденти НАНУ.

На юридичному факультеті Університету кафедрою цивільно-правових дисциплін завідує доктор юридичних наук, доцент Анатолій Йосипович Француз. У 1999 році за вагомий особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку та високий професіоналізм йому було присуджено звання заслуженого юриста України. А за особисті мужність і героїзм, проявлені при затриманні міжнародної терористичної групи і звільненні заручниці, у квітні 2002 року Анатолій Йосипович отримав звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка».

З нагоди 23-ї річниці незалежності нашої держави Анатолія Йосиповича привітав Президент України Петро Олексійович Порошенко.

Оновлено: Четвер, 28 серпня 2014 07:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо!