Відвідини Музею Ханенків як добра традиція студентів Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Відвідини Музею Ханенків як добра традиція студентів Університету «КРОК»

20 червня 2014 Новини та події

19 червня 2014 року студенти-міжнародники 1 курсу (напрями підготовки «Міжнародна інформація» та «Міжнародний бізнес») відвідали Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків і побували на відкритті виставки «Життя води» традиційного китайського мистецтва 18 – початку 20 століття (з колекції музею).

Студенти прослухали лекцію в залах східної колекції музею: «Мистецтво країн Сходу. Буддизм. Іслам. Китай. Японія».

Величезний інтерес викликали експонати виставки китайського мистецтва: живописні сувої, предмети скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва. Сувої представлені у декількох жанрах: пейзажний живопис – жанри «гори і води», «квіти і птахи», жанрові сцени із життя рибалок тощо. Глибоке враження справляє ліхтар із розписами на склі, різьблена слонова кістка, вишивка шовковими нитками.

Студенти стали учасниками китайської чайної церемонії, покуштували чорний, зелений та білий чай.

Уже стало доброю традицію відвідувати Музей Ханенків після завершення вивчення курсу країнознавства. Викладач країнознавства – завідувач кафедри туризму Мелько Людмила Федорівна вважає, що такий підхід сприяє більш ефективному засвоєнню матеріалу у питаннях вивчення культурологічних, мистецькознавчих особливостей країн та народів світу, формуванню поваги до інших культурних традицій, естетичного смаку. Окрім цього, відвідини музею – це можливість ще раз продемонструвати молодому поколінню на прикладі життя та діяльності видатних постатей Варвари і Богдана Ханенків істинне служіння своєму народові, суспільству.

Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків у 2012 році був одним із партнерів-співорганізаторів країнознавчого просвітницького фестивалю «Діалог культур: країни Європи», що проходив для шкіл-партнерів Університету «КРОК» та студентів. Під час фестивалю старший науковий співробітник музею Осауленко Євген Миколайович проводив творчу студію «Розвиток образотворчого мистецтва Західної Європи на прикладі пам’яток із колекції Музею імені Ханенків».

Оновлено: Середа, 25 червня 2014 22:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відвідини Музею Ханенків як добра традиція студентів Університету «КРОК»