Студентка Університету «КРОК» обрана Президентом УАСС — Університет «КРОК»

Студентка Університету «КРОК» обрана Президентом УАСС

06 квітня 2010 Новини та події

Студентка Університету «КРОК» обрано Президентом УАСС6 березня в рамках Всеукраїнського студентського форуму «Нові законодавчі ініціативи та Болонський Процес в українському освітньому просторі» відбулася сьома Генеральна асамблея національного об'єднання Української асоціації студентів студентського самоврядування. Під час Генеральної асамблеї студенти підбили підсумки діяльності за 2009 рік, який відзначився значними успіхами, зокрема, прийняттям Змін до Закону України «Про Вищу Освіту» за розширення прав студентів.

Генеральна асамблея чесними і демократичними виборами обрала новим Президентом УАСС студентку Університету «КРОК» Єлизавету Щепетильникову. Вже сьогодні Єлизавета бере участь у роботі Саміту Лідерів Студентського руху країн Європи з метою підбиття підсумків впровадження Болонського Процесу в Європейських країнах.

Оновлено: Четвер, 19 червня 2014 12:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентка Університету «КРОК» обрана Президентом УАСС