Вітаємо першокурсників «КРОКу»! — Університет «КРОК»

Вітаємо першокурсників «КРОКу»!

31 серпня 2013 Новини та події

Вітаємо першокурсників «КРОКу»!З 31 серпня по 1 вересня 2013 року в освітній корпорації «КРОК» відбулася серія церемоній «Посвята у студенти». Протягом двох днів команда «КРОКу» провела 7 церемоній для студентів двох коледжів та Університету.

Цьогорічна «Посвята» стала унікальних заходом завдяки незвичайній тематиці – «Вручення «Оскар» в 2013 році». В КРОКівському варіанті заходу, замість нагороди «Оскар», першокурсникам було урочисто вручено їх студентські квитки.

На подвір’ї гостей зустрічали двоє швейцарів вдягнених у класичні смокінги, а при вході простягалася червона доріжка з обмежувальними стойками разом із надокучливими папараці. В оформленні Університету переважали синій та золотий кольори, що створювало незабутню атмосферу ексклюзивного свята для новоприбулих студенів. На захід також було запрошено дитячий джазовий колектив «Джаз-бенд - крок», який став завершальним штрихом концепції заходу.

Першокурсників 2013 року вітали адміністрація Університету та активісти студентського життя, які підготували чудовий концерт.

Вітаємо студентів «КРОКу» з отриманням першого освітнього Оскар за вибір найкращого навчального закладу!

•  Переглянути фото

Оновлено: Вівторок, 20 травня 2014 11:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо першокурсників «КРОКу»!