«КРОК» підкорив стихії! — Університет «КРОК»

«КРОК» підкорив стихії!

18 червня 2014 Новини та події

Земля, Повітря, Вода та Вогонь зустрілися 14 червня в парку «Нивки» (біля озера). Студентська рада Університету та департамент зі студентських питань реалізували проект «КРОК-квест – 4 стихії».

Учасниками заходу стали студенти різних факультетів Університету, коледжів, випускники та співробітники «КРОКу».

Загалом у проекті взяли участь 55 осіб, які представляли 7 команд.

Учасники випробували себе і показали, наскільки вони можуть протидіяти стихіям! :)

Захід мав кілька етапів:

1. Земля: проведення «КРОК-квесту» за 11 станціями;
  2. Повітря: бої борошном;
  3. Вода: бої водою;
  4. Вогонь: яскравий та запальний танцювальний поєдинок.

Квест стартував за доволі похмурої погоди. Та коли студенти почали виконувати «Танок Сонця», хмари несподівано розійшлися. Учасники настільки захопилися квестом, що після його закінчення ще кілька годин не могли заспокоїтися і пропонували продовжувати свято. Не втрималися навіть організатори заходу – долучилися до загальних веселощів, за що одразу ж були «покарані»: їх закидали борошном та облили водою.

Місце «бою» учасники залишали виснаженими, проте щасливими: стихії підкорено, а настрій і наснага до нових справ – на найвищому рівні!

Команди-переможці розділили між собою місця таким чином:

1 місце – ФЕП

2 місце – ЮФ

3 місце – КЕПІТ

Команду, яка посіла 1 місце, нагородили кубком та походом до боулінгу. Приз за 2 місце – «КРОКівські» футболки та блокноти, за 3 місце – метрова піца для команди.

Звання найкращого учасника здобув Рибченко Валерій, студент 1 курсу КЕПІТу, який зібрав «25 сил влади». У якості винагороди він отримав 2 квитки до «Блокбастера» на цілий день.

Під час проведення квесту студенти опановували різні організаційні навички, розвивали свої здібності та таланти, вчилися працювати в команді.

Оновлено: Вівторок, 01 вересня 2015 19:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» підкорив стихії!