Зіграємо в «KPOK MAFIA»? — Університет «КРОК»

Зіграємо в «KPOK MAFIA»?

13 вересня 2012 Новини та події

Зіграємо в «KPOK MAFIA»?13 вересня 2012 року відбулася третя гра «KPOK MAFIA». Нові учасники приєдналися до бувалим гравцям і створили нову атмосферу гри-інсталяції, завдяки чому «Мафія» стала ще цікавіше.

16 студентів прийшли на гру, всі вони навчаються на різних спеціальностях від першого по п'ятий курс (магістратура).

Участь взяли студенти Коледжу: Войтенко Анастасія (III курс ФК), Кіпру Станіслав (III курс КД), Бондаренко Юлія (ІІ курс), Онопрієнко Жанна (II курс МД), Кіщенко Катерина (ІІІ курс ФК); студенти Університету: Єщіганов Дмитро (IV курс ЕП), Марина Гусакова (III курс, ФМВ), Іванова Ірина (ІІІ курс ЮФ), Жданова Юлія (ІІ курс ЮФ), Патер Денис (III курс, ФЕП), Богомолов Олексій (III курс, ФМВ), Палій Дмитро (ІІІ курс, ФМВ), Брюханда Євген (V курс ФМВ), Борискін Роман (І курс, ФМВ), Дубенський Роман (V курс, ФМВ), Михайленко Марія (I курс).

Наступна гра «KPOK MAFIA» відбудеться 20 жовтня 2012 року, запрошуємо всіх бажаючих!

Оновлено: Понеділок, 16 червня 2014 15:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зіграємо в «KPOK MAFIA»?