Українська олімпіада з менеджменту серед молоді — Університет «КРОК»

Українська олімпіада з менеджменту серед молоді

10 червня 2014 Новини та події

27 травня 2014 р. у рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» відбулася Українська олімпіада з менеджменту серед молоді. Вона проходила в приміщенні Клубу лідерів якості України та країн Центральної і Східної Європи.

Серед 19 учасників Олімпіади були представники провідних ВНЗ України. Університет «КРОК» представляли Панов Олександр та Бороздіна Анастасія – студенти спеціальності «Якість, стандартизація та сертифікація» Інституту післядипломної освіти.

Питання Олімпіади відповідали вимогам Європейської організації якості (EOQ) до кваліфікації «Молодший менеджер якості», а до складу журі входили президент Української асоціації якості (УАЯ), почесний президент Міжнародної гільдії професіоналів якості (МГПЯ), кандидат технічних наук Калита П.Я., начальник відділу Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України, доктор економічних наук Сафонов Ю.М., директор Органу сертифікації персоналу УАЯ, член МГПЯ, кандидат технічних наук Кабаков Ю.Б.

Оновлено: Середа, 11 червня 2014 01:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Українська олімпіада з менеджменту серед молоді