Відбулася чергова сесія стратегічного планування проектної групи «SPG» та медіа-групи «KMG» — Університет «КРОК»

27 жовтня 2013 Новини та події

Чергова сесія стратегічного планування проектної групи «SPG» та медіа-групи «KMG»27 жовтня 2013 року відбулася сесія стратегічного планування проектної групи «SPG» та медіа-групи «KMG», яка проходить щорічно з 2011 року. На початку заходу учасники (нові члени команд та випускники) познайомилися між собою під час «Speed dating» (швидкі професійні знайомства). Випускники проектної та медіа-груп, які вже успішно працюють у галузях, за якими розвивалися в «SPG» та «KMG», провели майстер-класи за напрямами: «Event», «Проектний менеджмент», «Відеопродакшн». Після цього було представлено план робіт на 2013-2014 н. р. та визначено обов’язки членів проектної і медіа-груп.

Наприкінці заходу учасники окреслили особисті цілі розвитку на наступний рік. У цьому їм допоміг професійний тренер, коуч та давній партнер Університету «КРОК» Денис Дубравін.

Захід відбувався на базі ще одного партнера проектної групи – коворкінгового центру «Startup Ukraine», атмосфера якого сприяла інтенсивній та комфортній роботі учасників.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася чергова сесія стратегічного планування проектної групи «SPG» та медіа-групи «KMG»