Осінні канікули разом із PROF CAMP — Університет «КРОК»

Осінні канікули разом із PROF CAMP

28 жовтня 2013 Новини та події

Профорієнтаційний табір PROF CAMPЗ 28 жовтня до 2 листопада 2013 року в Університеті «КРОК» працював перший профорієнтаційний табір PROF CAMP. Протягом осінніх канікул 17 київських школярів у рамках заходу відвідували профорієнтаційні майстер-класи, тренінги і ділові ігри, а також виїжджали на цікаві екскурсії до Російського центру культури та науки і до відділення Platinum Bank.

Учасники проекту слухали про різноманітні професії, для того щоб самостійно визначитися щодо майбутньої спеціальності. Суттєвою допомогою у виборі фаху стало профорієнтаційне тестування «ПРОФОРІЄНТАТОР». Логічне завершення проекту - батьківський день «КРОК до професійної мрії», до якого учасники готували презентації та виступи на тему: «Моя професійна мрія».

У день закриття табору старшокласники розповіли своїм батькам про власні професійні мрії та разом із ними скуштували смачний торт. Школярі отримали сертифікати як учасники проекту, а їхні батьки - подяки. За підтримки Асоціації випускників Університету троє старшокласників, виступи яких визнано найкращими, отримали подарунки - карманні принтери від партнера проекту LG Electronics. Оскільки проект отримав позитивні відгуки від учасників, організатори планують провести подібний захід під час весняних канікул у 2014 році.

Оновлено: Вівторок, 15 квітня 2014 10:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Осінні канікули разом із PROF CAMP