Урочиста церемонія вручення свідоцтв про завершення підготовчих курсів — Університет «КРОК»

Урочиста церемонія вручення свідоцтв про завершення підготовчих курсів

31 травня 2014 Новини та події

Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам підготовчих курсів31 травня 2014 року в Університеті «КРОК» відбулося вручення свідоцтв випускникам підготовчих курсів до вступу в коледжі. Особливу подяку за відмінну організацію роботи підготовчих курсів висловлюємо заступнику директора департаменту довузівської підготовки Довжук Вірі Василівні та методисту Хворостяній Інні Сергіївні.

Із вітальним словом до майбутніх вступників і їхніх батьків звернулися директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєва Л.П. і директор Київського коледжу нерухомості Дзюбко В.В. Директор департаменту довузівської підготовки Наконечна Н.В. та куратор підготовчих курсів для учнів 9 класів Хворостяна І.С. нагородили почесними грамотами старост груп і вручили випускникам свідоцтва про успішне завершення курсів. Також під час заходу отримали подяки викладачі: Кот Т.Ю., Дреботюк М.С., Веремей Л.Ф., Яценко В.С., Галапчук С.Г., Дяченко Л.В., Пазіч В.І., Гритчина Д.В., Гурінова Д.В., Кривошей Н.М., Лутанюк Н.П., які проводили заняття для слухачів курсів та отримали високу оцінку своєї роботи від майбутніх студентів. Зі сцени випускників вітали ведучі Ігор Потьомка та Отарі Векуа, учасниці вокальної студії Дар’я Мінінберг та Вікторія Марченко, а Театр танцю «КРОК» подарував запальний танець «Фаєр». Бажаємо всім працівникам департаменту довузівської підготовки вдалої роботи та нових абітурієнтів! Підготовчі курси не завершують своєї роботи!

Оновлено: Субота, 07 червня 2014 06:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Урочиста церемонія вручення свідоцтв про завершення підготовчих курсів