Студентський тиждень в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Студентський тиждень в Університеті «КРОК»

17 листопада 2013 Новини та події

Міжнародний день студента17 листопада 2013 року у студентства всього світу «професійне» свято – Міжнародний день студента.

«КРОКівці» почали відзначати його раніше за інших, організувавши Студентський тиждень. Проте Студентський тиждень – це не лише святкування. Це ще й гаряча пора звітно-виборчих конференцій студентів коледжів і факультетів Університету.

Розпочали відзначати Міжнародний день студента акцією, яку в понеділок провела Студентська рада Університету. Програма заходу включала веселі ігри та конкурси, приємні подарунки не лише для студентів, а й для викладачів.

Середа стала для всіх Днем солодощів. Його провели студенти Київського коледжу нерухомості. А в четвер відбувся День української кухні, під час якого можна було скуштувати смачних національних страв.

Цього дня було проведено урочистий концерт, в рамках якого відбулося нагородження подяками Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації восьми представників ВНЗ I–IV рівнів акредитації, розташованих на території Шевченківського району. Серед нагороджених – студент Університету «КРОК».

У п’ятницю ЕКО «ЛОТОС» спільно з КЕПІТом провели брейн-ринг. Завершила святковий тиждень гра від «KPOK MAFIA CLUB».

Університет «КРОК» щиро вітає студентство зі святом та бажає молоді процвітання й невпинного розвитку!

Оновлено: П'ятниця, 11 квітня 2014 15:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентський тиждень в Університеті «КРОК»