Екологічні ініціативи «КРОКу» — Університет «КРОК»

Екологічні ініціативи «КРОКу»

20 листопада 2013 Новини та події

Екологічний клуб однодумцівЕкологічна культура студентів Університету «КРОК» підтримується певними традиціями та інтенсивно розвивається завдяки активній роботі представників студентського самоврядування – Екологічного клубу однодумців «ЛОТОС».

У рамках місяця екології, який розпочався 1 листопада 2013 року за ініціативи Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, в Університеті «КРОК» діє екологічна фотовиставка, представлена громадською організацією «Науково-дослідний центр «Зелена бібліотека» під керівництвом Амінова Вячеслава Райхоновича.

Початок роботи фотовиставки став поштовхом до появи в Університеті ще одного важливого напряму екологічної діяльності – збір відпрацьованих батарейок: «Батарейка – не игра, Если выбросишь – беда: Станут грязными повсюду Земли, воздух и вода!»

Звертаємо увагу, що екологічна фотовиставка та контейнер для збору відпрацьованих батарейок розташовані в рекреації 3-го поверху. Запрошуємо усіх приєднатися до наших екологічних ініціатив!

Оновлено: Вівторок, 25 лютого 2014 10:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екологічні ініціативи «КРОКу»