Майстер-клас "Успіх в рішеннях" — Університет «КРОК»

Майстер-клас "Успіх в рішеннях"

Управління міжнародного співробітництваВ рамках проекту "Історії успіху" в Університеті економіки та права «КРОК» проводиться майстер-клас "Успіх в рішеннях".

Спікер Вадим Гріб - власник групи компаній “ТЕКТ”:

• КУА «ТЕКТ»
  • «ТЕКТ Трейд»
  • «ТЕКТ-Expert»
  • КС «Володар»

На майстер-класі розглядалися такі питання:чинники успіху в бізнесі;можливості і потенціал для підприємництва в Україні;якості необхідні гравцям великого бізнесу;перепони на шляху підприємця і способи їх подолання.

Майстер-клас призначений для молодих лідерів, амбітних новаторів, юних менеджерів і підприємців.

• 11.15–11.45 – реєстрація
  • 12.00–14.00 – майстер-клас.

Для реєстрації надсилайте інформацію щодо своїх П. І. Б. та контактів на [email protected] Вартість: для студентів та членів Асоціації випускників Університету "КРОК" безкоштовно (звертайтеся за запрошеннями до Заріпової Світлани Зульфирівни (каб. 421) з 01.06.2009 до 05.06.2009, тел.: 0-50-547-18-86). для студентів інших навчальних закладів – 50 грн. для молодих лідерів (22+) – 100 грн.

Оновлено: Четвер, 19 червня 2014 11:58