Виставка освітніх можливостей для дорослих — Університет «КРОК»

Виставка освітніх можливостей для дорослих

02 червня 2014 Новини та події

29 травня 2014 року в Інституті післядипломної освіти Університету «КРОК» відбулася Виставка освітніх можливостей для дорослих.

Учасники виставки ближче познайомилися з Інститутом та Бізнес Школою КРОК. Кожен гість мав чудову можливість підібрати для себе програму навчання, курси і тренінги залежно від своїх уподобань та кар'єрних траєкторій. Відвідувачі з перших вуст отримали вичерпну інформацію про правила прийому та умови вступу, змогли особисто поспілкуватися з керівниками освітніх програм і представниками бізнесу.

Родзинкою виставки стали майстер-класи, які провели професіонали у своїх галузях Шарова Олена та Прудиус Андрій.

Майстер-клас «Як створити свій бренд?» Андрія Прудиуса дав слухачам зручний і простий інструментарій для формування успішного бренда особистості. Учасники дізналися про 12 архетипів особистості та визначили найактуальніші з них на сьогодні.

У рамках майстер-класу Project management Олена Шарова познайомила слухачів із сучасним проактивним підходом до управління ризиками в проектах, спрямованим на попередження ризикових подій і зниження їх впливу на цілі проекту.

Оновлено: Понеділок, 02 червня 2014 15:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Виставка освітніх можливостей для дорослих