Захист бізнес планів — Університет «КРОК»

Захист бізнес планів

Управління міжнародного співробітництва19 лютого 2011 року проходив захист дипломних робіт студентів україно-нідерландської програми «Подвійний Диплом». Захист бізнес планів проводили професори з голландського університету Hogeschool NOVI (Університет професійної освіти NOVI) Якко Столкер і Пол Віссерс. Випускники програми успішно провели презентації підготовлених бізнес планів і в березні 2011 року одержать дипломи нідерландського університету із присвоєнням кваліфікації «Бакалавр бізнес адміністрування». Голландська професура відзначила дуже високий рівень підготовки бізнес планів студентками Маркіною Олександрою й Микитюк (Бурдегою) Мар'яною. Професор Якко Столкер дав рекомендації майбутнім випускникам програми з написання дипломних робіт і вказав на типові помилки, з якими зустрічаються студенти при підготовці фінансової частини бізнес плану, проведенні маркетингового дослідження та, безпосередньо, при презентації бізнес плану.

Вітаємо випускників програми «Подвійний Диплом» з успішним захистом дипломних робіт: Маркіну Олександру, Микитюк (Бурдегу) Мар'яну, Ягшимурадова Байрама, Мудрик Юлію, Звольску Вікторію.

Оновлено: Вівторок, 18 лютого 2014 15:11