Освіта з геодезії та землеустрою

галузь знань «Геодезія та землеустрій»

Земля є багатством, безцінним скарбом, який необхідно охороняти, відтворювати і розумно ним розпоряджатися. Велика роль у цьому належить фахівцям із геодезії та землеустрою.

Землевпорядник – спеціаліст, який володіє знаннями про земельне право, земельний кадастр, управління земельними ресурсами. Його діяльність спрямована на виконання заходів із впорядкування землі для її ефективного використання та охорони.

Геодезист здійснює зйомку місцевості за допомогою геодезичних приладів, аналізує отримані результати, проводить необхідні обчислення, на підставі яких складається карта досліджуваної території.

В Університеті «КРОК» фахівців із геодезії та землеустрою готують: Коломийський коледж | Інститут управління природними ресурсами

Детальні характеристики спеціальностей / напрямів підготовки

Ви тут: Навчальні програми » Освіта з геодезії та землеустрою