Спеціальність «Облік і оподаткування»

Коледж економіки, права та інформаційних технологій

 • Спеціалізація «Оціночна діяльність» | молодший спеціаліст

  У рамках спеціальності «Облік і оподаткування» в Коледжі пропонується для вступу спеціалізація «Оціночна діяльність».

  Ефективність діяльності будь-якого господарського суб’єкта значною мірою залежить від організації бухгалтерського, фінансового, управлінського та податкового обліку, зовнішнього і внутрішнього контролю та аудиту. Нестабільність законодавства, зростання податкового тиску на суб’єкти господарювання, загострення конкуренції практично в усіх сферах господарської діяльності зумовлюють постійну потребу у відповідних фахівцях.

  Оцінювач-експерт – це фахівець, який має економічну освіту і здатний реально допомогти споживачеві його послуг – як фізичній, так і юридичній особі. Він може оцінити, скільки коштує те або інше майно (нерухомість, машини, обладнання, товари в обігу і т. д.). До плюсів професії належить її динамічність – вона потребує знань не тільки зі сфери економіки, а й із суміжних галузей – право, будівництво, архітектура, міське планування.

  Ключові професійні компетентності

  Знання, яких набувають студенти в процесі навчання:

  • основні принципи оцінки нерухомості, види вартості та основні підходи до оцінки майна;
  • нормативно-законодавчі вимоги до проведення оцінки нерухомості та основні законодавчі засади державного контролю;
  • форма звіту про проведення оцінки, зміст його основних розділів

  Випускники цієї спеціалізації вміють:

  • визначати вартість нерухомості різними методами;
  • визначати дисконтні ставки і ставки капіталізації;
  • узгоджувати результати оцінки;
  • складати звіт про проведення оцінки нерухомості

  Основні дисципліни

  Крім загальноекономічних, студенти вивчатимуть блок спеціальних дисциплін, пов’язаних з теорією та практикою оцінки. Серед них «Нормативно-правове регулювання оціночної діяльності», «Методи і моделі оцінювання», «Оціночна діяльність», «Маркетинг» (зі спрямуванням на маркетинг в оціночній діяльності), «Страхові послуги», «Фінансовий облік», «Ріелторська діяльність».

  Практика

  Студенти на другому курсі проходять навчально-виробничу практику «Вступ до фаху» та виробничо-імітаційну практику, під час якої знайомляться із успішними підприємцями та фахівцями своєї галузі, організацією роботи в оціночних фірмах. Під час практики будуть проводитися тренінги з розвитку професійних навичок оцінювача, вирішення реальних завдань. На третьому курсі студенти проходять виробничу практику в банківських структурах, страхових компаніях, оціночних та консалтингових фірмах.

  Працевлаштування

  Отримана спеціалізація дозволить випускникам займати посаду оцінювача-експерта, що дасть змогу працювати в оціночних фірмах, банківських і консалтингових структурах

  Продовження навчання

  Випускники з дипломом молодшого спеціаліста можуть продовжити навчання для здобуття ступеня бакалавра, а в подальшому – магістра та доктора філософії

   
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.