Оціночна діяльність

спеціальність 5.03050802

Галузь знань: «Економіка та підприємництво»

На українському ринку нерухомості, який розвивається досить високими темпами і має реальні стратегічні перспективи, представлені практично всі види об’єктів житлового, громадського і промислового призначення, що потребують періодичної оцінки. Для цього необхідні фахівці з ґрунтовною загальною економічною підготовкою, але зі спеціалізацією в оціночній діяльності, які могли б працювати на підприємствах, в організаціях і установах різних форм власності фахівцями-оцінювачами.

Спеціалісти з оціночної діяльності отримують кваліфікацію «оцінювач-експерт» чи «оцінювач рухомого та нерухомого майна» і можливість працювати на будь-якій біржі, в акціонерних товариствах, в установах банку, нотаріальних конторах, оціночних компаніях на посадах брокера з цінних паперів, біржового маклера, дилера цінних паперів, торговця нерухомістю, торговельного агента, торговельного брокера, обліковця, касира, бухгалтера, економіста, оцінювача майна та земельних ділянок.

Такі фахівці підготовлені для здійснення аналізу фінансового стану підприємств; укладення договорів на брокерське обслуговування між брокерською конторою та клієнтом; здійснення відкриття рахунків клієнтів; обліку операцій з купівлі-продажу нерухомості, цінних паперів; оцінки потенційних ризиків підприємства, організації; оцінки майна та земельних ділянок.

Експерти-оцінювачі опановують основні засади правової та методологічної оцінки рухомого, нерухомого майна, бізнесу, майнових прав та земельних ділянок.

Отримані знання та практичні навички дозволяють випускникам за цією спеціальністю проводити оцінку нерухомості під час купівлі, здавання в оренду та інших операцій (цілісні майнові комплекси, будівлі, споруди); машин та обладнання; дорожніх транспортних засобів; бізнесу (приватних фірм, підприємств, організацій, закладів надання послуг); земельних ділянок. А також дають змогу добре орієнтуватися в питаннях права, фінансово-економічної, грошово-кредитної, інвестиційної, бухгалтерсько-статистичної діяльності підприємства; використовувати інформаційні технології в економічній діяльності підприємства, в тому числі і комп’ютерну програму «1С: Підприємство»; вільно володіти персональним комп’ютером.

Оцінка нерухомості чи визначення вартості виробничої лінії на підприємстві, або ж оцінка збитку, заподіяного в автомобільній аварії, – все це вимагає професійної роботи оцінювача. Експерт з оцінки – це й маркетолог, який досліджує ринок, і економіст, що веде розрахунки, а також деякою мірою юрист, який оформлює документи. Усе це в одній особі, в одній професії.

Професія оцінювача серйозна і користується повагою в бізнес-середовищі.

Робота в галузі оцінки вимагає таких особистих якостей, як аналітичний склад розуму, уважність, терпіння.

Де навчають?

Кваліфікація: оцінювач-експерт
Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст

Термін навчання:

  • на базі 9 класів – 3 роки
  • на базі 11 класів – 2 роки
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Навчальні програми » Економічна освіта » Оціночна діяльність (Коломийський коледж)