«ПРОФ Fest 2011» — Університет «КРОК»

Про проект «ПРОФ Fest 2011»

Що таке «ПРОФ Fest 2011»?

«ПРОФ Fest 2011» – другий всеукраїнський молодіжний профорієнтаційний фестиваль для старшокласників та їхніх батьків, який відбудеться 19 листопада 2011 року.

Мета фестивалю:

• Для старшокласників – ознайомити учасників із практичною стороною професій та допомогти їм зробити більш усвідомлений вибір фаху.
  • Для батьків – надати консультаційну підтримку з питань профорієнтації та можливість дізнатися більше про професії, які цікавлять дітей.

«ПРОФ Fest» – це інноваційний та інтерактивний підхід до профорієнтації, що вже довів свою ефективність у 2010 році.

Результати «ПРОФ Fest 2010».

Що чекає на учасників?

Фестиваль відбудеться у форматі «barcamp» (паралельне проведення різних майстер-класів, серед яких учасник обирає найцікавіший для себе).

У рамках фестивалю:

• Для старшокласників: організація комплексної профорієнтації – спілкування з практиками різних професій, консультації з психологами та тестування, тренінги з особистісного розвитку.
  • Для батьків школярів: консультації від фахівців з профорієнтації, спілкування з практиками різних професій для глибшого розуміння особливостей та перспектив того чи іншого фаху.
  • Для всіх учасників: історії успіху від керівників українських компаній та громадських організацій.

Детальна програма заходу.

Хто організовує та підтримує «ПРОФ Fest 2011»?

Ініціатором та організатором проекту виступає студентська проектна група «SPG» Університету «КРОК».

Підтримку фестивалю надають Управління освіти КМДА, Управління освіти Київської області, Київський міський центр зайнятості, Київський обласний центр зайнятості та понад 20 компаній.

«ПРОФ Fest» об’єднає навколо себе школярів та їхніх батьків, студентів, соціально відповідальні компанії і організації, а також фахівців-практиків, які готові поділитися власним досвідом та розумінням особливостей своєї професії.

Тож ОБЕРИ СВОЄ – ЗРОБИ КРОК ДО МАЙБУТНЬОГО! – закликаємо ми, організатори, компанії-партнери, професіонали та всі небайдужі, які підтримують проект.

Хочу взяти участь у «ПРОФ Fest 2011»! Що далі?

Участь у фестивалі безкоштовна!

ВАЖЛИВО! Кількість учасників у фестивалі обмежена, тому реєстрацію буде завершено після 500-го зареєстрованого учасника.

ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація.

Дізнатися правила участі та заповнити форму.

Коли і де проходитиме «ПРОФ Fest 2011»?

19 листопада 2011 року

Фестиваль відбудеться на базі Університету «КРОК».

Виникли питання щодо «ПРОФ Fest 2011»?

З питань реєстрації:
Савчук Анна

З питань співпраці та підтримки:
Networking-менеджер
Янішевська Альона